Olan bitenden haberdar olun

Dünyanızı eşitleyin

Tek bir toplantı, ileti veya kişiyi bile kaçırmayın. Artık, Outlook.com ve Hotmail tarafından sunulan anında iletme tabanlı e-postalar, randevular ve kişiler sayesinde, gerçek zamanlı bilgiler geldiği anda uyarılırsınız.

Kolayca gezinin

Gezinti çubuğunu kullanarak daha hızlı iletişim kurabilirsiniz. E-postalarınızı, takviminizi, kişilerinizi ve görevlerinizi hızla açın. İhtiyacınız olan her şey orada.

İnsan canlısı

LinkedIn, Facebook ve diğerleri de dahil en çok kullandığınız sosyal ağlardaki kişilerin en son güncellemelerini otomatik olarak alın. Bir şeyler yayınlandığında haberdar edileceksiniz.

Kendinizi güncel tutun

Bir bakış atın

Programınızı, bir randevuyu, görevi veya e-posta gönderdiğiniz bir kişi hakkındaki ayrıntıları, pencereleri yeniden düzenlemek zorunda kalmadan veya aklınızdan geçenleri unutmadan kontrol edin.

Oyuncuları tanıyın

Bir kişiye ait birden çok iletişim bilgisini, sosyal ağ güncellemeleri de dahil olmak üzere o kişinin iletişim bilgilerinin tek bir görünümüyle tümleştirin. Sosyal bağlamı daha hızlı görebilir ve gereksiz yinelemeleri kaldırmış olursunuz.

Takviminizi paylaşın

Başkaları takviminizi görebildiğinde toplantı ayarlamak ve toplantı davetlerine yanıt vermek daha kolaydır ve herkes için daha uygundur.

İhtiyacınız olanları hızla bulun

Acil aramalar yapın

Gelişmiş arama özelliği sayesinde, e-posta iletilerini, ekleri, takvim randevularını ve kişileri daha da hızlı bulabilirsiniz. Bu sayede, doğru insanlarla hemen şimdi iletişim kurabilirsiniz.

Birkaç teknoloji harikası

Filtrelerin ve bağlam komutlarının işleri nasıl hızlandırdığını keşfedin. Tek bir tıklamayla bugün, gelecek hafta veya gelecek ay takviminizde ne olduğunu görün. Üstelik, e-postalarınızı filtrelemek, düzenlemek ve üzerinde çalışmak için birkaç sezgisel seçeneğe de sahipsiniz.

Hatta hava durumu tahminleri

Hava Durumu Çubuğu'ndan tahminlere bakabilir, günlük programınızı veya bir sonraki yolculuğunuzu bu bilgilere göre planlayabilirsiniz.