Fikirlerinize etkileyicilik katın

Dikkatiniz dağılmasın

Anlatmaya çalıştığınız şeyleri vurgulamak için lazer işaretçiyi kullanın. Üzerinde durmak istediğiniz noktalara yakından bakın. Zamanlayıcıyı kullanarak dikkatinizin dağılmasını engelleyin, sürenizi doğru kullanın ve seyircinizin ilgisini kaybetmeyin

Esnek kalın

Slayt Gezgini sayesinde, bir bakışta görüntülenebilen görsel bir kılavuzdan slaytları, sıralamaya uyarak veya uymayarak hızla değiştirebilirsiniz. İzleyicileriniz yalnızca seçtiğiniz slaytı görür.

Kontrol hep sizde

Otomatik genişletme sayesinde, sununuzu ikinci bir ekrana yansıttığınızda, slaytlarınız otomatik olarak doğru ekranlarda görünür. Ayar ve ekipmanlarla boğuşmazsınız.

Tasarım fark yaratır

Şık olsun

Tek bir tıklamayla yaratıcılık sürecine hızlı bir giriş yapın ve sununuza şık bir tarz katın. Bir dizi gösterişli tasarım temasından ve değişik temalar arasından seçim yapabilirsiniz.

Özel kılın

Özel efektlerle hikayenizi görsel açıdan vurucu kılmak için görüntü ve video ekleyip düzenleyin. Ayrıca, slaytlar arasında yaratıcı geçişler uygulayın ve animasyon, çizelge ve grafikleri önceden ayarlayın.

Yaratıcı olun

Sununuza tasarımcı eli değmiş gibi olsun. Dahili hizalama kılavuzları sayesinde, slaytlarınızdaki şekilleri, metin kutularını ve videoları sezgisel olarak hizalayabilirsiniz.

Takım oyunu galibiyete götürür

Eşzamanlı olarak başlayın

Sunularınız varsayılan olarak OneDrive'a veya SharePoint'e çevrimiçi kaydedilir. Bu sayede, görüntüleme ve düzenleme izinleriyle birlikte PowerPoint dosyanızın bağlantısını gönderdiğiniz herkes dosyanın en son sürümüne sahip olur.

Eşzamanlı olarak çalışın

İster masaüstünüzdeki PowerPoint'i kullanın ister PowerPoint Online'ı, bir sununun yazarlığını ekibinizle birlikte aynı anda yapın.

Uyumu koruyun

Telefon, tablet ya da PC/Mac'inizden, üzerinde tartıştığınız slaytın hemen yanında yorumları yanıtlayın. Kimin kime cevap verdiğini herkes görebilir.