Basit araçlar, fotoğraflarla göze çarpmayı kolaylaştırır

Resim değiştirme

Tüm resimlerinizi Publisher'daki tek bir tuvale alın ve basit bir sürükle-bırak hareketiyle bunları tasarımınıza ekleyin veya çıkarın. Doğru resmi bulmak için zaman kaybetmeden deneme yapın.

Efektler

Metinler, şekiller ve resimler için, bunları destekleyen diğer Office uygulamalarında sunulan efektler gibi çalıştıkları için tanıdık gelen yumuşak gölgeler ve yansımalar gibi araçlarla bağ ve tarz alternatifleri gibi OpenType özellikleri de dahil profesyonel görünümlü efektlerden faydalanın.

Çevrimiçi resimler

Facebook, Flickr ve diğer hizmetlerdeki çevrimiçi albümlerinizi aramak ve resimleri önce masaüstü, dizüstü veya tablet bilgisayarınıza indirmek zorunda kalmadan doğrudan belgeye eklemek için Publisher'ı kullanın.  

Resimli arkaplan

Fotoğraflarınızı yüksek çözünürlüklü sayfa arkaplanı olarak kullanın, yayınlarınız profesyonel ve zarif görünsün.

Alışık olduğunuz araçlarla yayınlarınızı kişiselleştirin

Adres mektup birleştirme

Tanıdık mektup birleştirme araçlarına fotoğraf ve bağlantı ekleyerek bültenlerinizin, kartlarınızın ve e-postalarınızın kişiselliğini artırın.

Postalar sekmesi

Kişiselleştirme için ihtiyacınız olan her şey tek bir yerde: Şerit.

İzleyicileriniz için en uygun olan biçimde yayınlayın

Basitleştirilmiş paylaşım

Belgeleriniz varsayılan olarak buluta kaydedilir. Paylaşım ve işbirliği için bir bağlantı göndermeniz yeterlidir. 

Fotoğraf yazdırma

Tüm sayfalarınızı JPG gibi ortak bir resim biçiminde kaydedebilme özelliği sayesinde, mükemmel görünümlü yayınlarınızı veya fotoğraf albümlerinizi herhangi bir matbaada yazdırmak artık daha da kolay.

E-posta

Bir sayfayı e-posta olarak paylaşın ya da yayının tamamını e-posta iletisiyle (HTML olarak) gönderin: Tüm sayfalar sizin için tek bir iletide birleştirilir.