Sesim geliyor mu? Açık ve net.

Kolay okuma

Okuma Modu'nda, ekrandan daha kolay okuma yapılabilmesi için sütunlardaki metinler otomatik olarak akar. Üstelik, yalnızca okuma deneyiminize değer katan araçları içeren daha az menü sayesinde, önünüzdeki içeriğe odaklanabilirsiniz.

 

Kolay yazma

Alışık olduğunuz Word programı sayesinde hızlı ve kolay bir biçimde oluşturabilir, düzenleyebilir ve paylaşabilirsiniz. Çoğu insan bir belgeyi Word'de açıp belge üzerinde çalışabilir. Dünyadaki en popüler sözcük işleme programıdır.

 

Her yerde kolay

OneDrive ile bulutta 15 GB depolama alanına sahip olursunuz. Bu sayede, Office uygulamalarını mobil cihazlarınıza yüklediğinizde, dosyalarınızın son sürümüne dilediğiniz zaman, dilediğiniz yerden erişebilirsiniz.

Rastgele kelimeler değil. Bir konuşma.

Kolay okuma

Bir araya gelin

Paylaşım basitleştirildi. Dosyalarınız varsayılan olarak OneDrive veya SharePoint'e çevrimiçi kaydedilir. Herkese görüntüleme ve düzenleme izinleriyle birlikte aynı dosyanın bağlantısını göndermeniz yeterli. Hepiniz dosyanın en son sürümüne sahip olursunuz. 

Birlikte çalışın

Word Online sayesinde siz ve ekibiniz gerçek zamanlı olarak konuşabilir, işbirliği yapabilir ve belgelerinizi birlikte yazabilirsiniz.

İzlemede kalın

Değişiklikleri izleyin, üzerinde konuştuğunuz metnin hemen yanına yorum ekleyin ya da yorumları yanıtlayın. Konuşmaların yanı sıra metinde, düzende ya da biçimlendirmede yapılan değişiklikler, herkes tarafından takip edilebilir.

İşte bu çok güzel.

Güzel görünür

Masaüstü ve tablet bilgisayarınızda farklı Dinamik Düzen'leri deneyin. Bir fotoğrafı, videoyu veya şekli istediğiniz konuma sürüklediğinizde, metin anında ve otomatik olarak gözlerinizin önünde yeniden düzenlenir. Fare tuşunu bıraktığınızda, nesneniz ve etrafındaki metin tam istediğiniz yerde kalır.

Profesyoneldir

Belgelerinize profesyonel bir görünüm verin: Grafikleri, fotoğrafları, videoları ve diyagramları metninizle hizalayın. Kullanışlı hizalama kılavuzları ihtiyacınız olduğunda meydana çıkar ve işiniz bittiğinde kaybolur.

PDF'lerle çalışır

İşte bayılacağınız bir zaman kazanma aracı: Masaüstünüzde bir PDF'i Word'de açabilir ve paragraf, liste ve tablo gibi içerikleri sanki Word'de oluşturmuşsunuz gibi düzenlemenin keyfini çıkarın.